تفاوت پمپ خلا روغنی و خشک

مقایسه و تفاوت پمپ خلا روغنی و خشک

پمپ خلا خشک  یا پمپ خلا روغنی؟

صرف حجم بالاتر پمپ وکیوم قوی تر خواهد بود؟

این سوالی  است که برای اغلب مصرف کنندگان در خرید پمپ خلا مطرح می شود.

پمپ های روغنی نسبت به پمپ های خشک قیمت مناسب تر و پایین تری دارند ؛ اما تفاوت اصلی مانند اتومبیل های بنزینی و

گازوییلی است که گازوییل ارزان تر است ولی آلودگی بیشر دارد ؛ پمپ های روغنی موقع کار (مخصوصا زمانی که به آنها فشار کاری زیاد وارد می شود)  بخارات روغنی  از دستگاه خارج می شود و سبب آلودگی محیط میشود.

 

در بعضی اوقات خارج شدن  روغن از دریچه های دستگاه نیز دیده شده است. بهمین دلیل توصیه می شود اگر پمپ روغنی استفاده می کنید  مخزن روغن در سطح حداقل پر شود .

در حالیکه پمپ های خشک که گاها” پمپ های دیافراگمی یا اویل لس نیز نامیده می شوند(البته تفاوت در پمپ خشک دیافراگمی و پیستونی وجود دارد)،  درون موتور روغن وجود ندارد و بدیهی است که مشکل بخارات روغن نیز ایجاد نمی گردد.

چندمتر مکعب در ساعت پمپ بخریم؟ این سوال اکثرا برای خریداران پیش میاید ، باما تماس بگیرین تا با به نوع مصرفتان توصیه کنیم.

بنابر این توصیه ما اینست که در صورت بودجه مناسب پمپ خلا خشک استفاده نمایید.

جهت هر گونه سوال در رابطه با خرید پمپ و  مشاوره با  شرکت تجهیزات ازمایشگاهی  پاستورنو تماس بگیرید تا در خرید مناسب ترین پمپ های خلا شما را یاری کنیم.۵-۶۶۴۷۶۲۸۲

#فروش پمپ خلا #پمپ وکیوم کوچک#پمپ وکیوم هوا#خرید پمپ وکیوم والو#پمپ وکیوم اسپارمکس#خرید اینترنتی پمپ وکیوم#پمپ خلا دستی#قیمت پمپ خلا#پمپ خلا آزمایشگاهی#پمپ خلا روتاری#پمپ روتاری#قیمت پمپ خلا روتاری#فروش پمپ خلا روتاری#پمپ آزمایشگاهی#خرید پمپ آزمایشگاهی#پمپ خلا دیافراگمی#وکیوم آزمایشگاهی#پمپ هوا آزمایشگاهی#قیمت پمپ خلا آزمایشگاهی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا